444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00
Sonuçları Filtrele
Sonuçları Sırala

Antalya Kaş Otelleri:

2 Yetişkin - 25.03.2017 ile 30.03.2017 tarihleri arasında Antalya Kaş otelleri araması için 29 otel bulunmuştur.
Kaş Otelleri: Ağa Motel
5,5 / 10
Antalya - Kaş
Peşin Fiyatına 9 Taksit
Oda Kahvaltı
45,00
42,75
Gecelik kişi başı
Kaş Otelleri: Saylam Suites
9,1 / 10
Antalya - Kaş
Kaş
Advantage Nakit Puan Kampanyası
 • Çocuk Dostu
Oda Kahvaltı
75,00
Gecelik kişi başı
Kaş Otelleri: Villa Tamara Hotel
Antalya - Kaş
Çukurbağ Yarımadası
Son Dakika Fırsatı %25 İnd. + 9 Taksit
 • Balayı Oteli
 • Denize Sıfır
 • 2 Açık Havuz
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Restaurant
Oda Kahvaltı
266,00
199,50
Gecelik kişi başı
Kaş Otelleri: Deniz Feneri Lighthouse
Antalya - Kaş
Peşin Fiyatına 9 Taksit
 • Çocuk Dostu
Oda Kahvaltı
290,00
Gecelik kişi başı
Kaş Otelleri: Leamira Hotel
Antalya - Kaş
Çukurbağ Yarımadası
Peşin Fiyatına 9 Taksit
Kaş Otelleri: La Kumsal Boutique Hotel Kaş
Antalya - Kaş
Erken Rezervasyon %23 İnd. + 9 Taksit
 • Balayı Oteli
 • Açık Havuz
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Restaurant
Kaş Otelleri: Meis Exclusive Hotel
Antalya - Kaş
Çukurbağ Yarımadası
Peşin Fiyatına 9 Taksit
 • Yetişkin Oteli
 • Açık Havuz
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Restaurant
Kaş Otelleri: Habesos Hotel
6,9 / 10
Antalya - Kaş
Küçükçakıl Mevkii
Peşin Fiyatına 9 Taksit
 • Çocuk Dostu

Kaş

Akdeniz'in tüm güzelliklerini yansıtan Kaş ilçesi ve Kalkan, Antalya'nın en çok turist alan köşelerinden biridir. Her mevsimde tutkunları tarafından ziyaret edilen yöre, kendine hayran bırakmaktadır.

Akdeniz Bölgesinin tüm güzelliklerinden yansımaları kendisinde toplayan Kaş ilçesi ve Kalkan, Antalya iline bağlı turistik merkezlerdendir. Türkiye’nin en çok yerli ve yabancı turist çeken yöreleri arasında yer alan Kaş-Kalkan yöresi, pek çok doğal ve tarihi güzelliği bir araya getirmekte, ziyaretçilerine unutulmaz tatil olanakları sunmaktadır. Antalya’dan kolayca ulaşım imkanları bulunan yöre, senenin her mevsimi ayrı bir güzelliktedir. Baharın başlamasından Kasıma kadar uzanan süreç ise, Kaş ve Kalkan’ın en yoğun olduğu zaman dilimidir.

Geçmişi uzun asırlara dayanan yöre, eski uygarlıkların izlerini yoğun bir biçimde taşımaktadır. Özellikle Likya uygarlığına ait şehir ve kalıntılar çok ilgi çekicidir. Tarih boyunca çok kullanılan ve güvenilir bir liman oluşturmuştur. Ayrıca Kalkan’ın yaslandığı dağlık kesimde eski şehir dokusu da korunmaktadır. Bugüne kalabilmiş tarihi eserler bakımından çok zengin olan yörede turistleri pek çok ilginç yapı beklemektedir. Antiphellos antik kenti,Kaş mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.Bir diğer önemli tarihi eser Sidyma antik kentidir. Hemen yakınlardaki Patara,denizi ve sahili ile olduğu kadar Patara ören yeri ile de ünlüdür. Aynı isimle plajı bulunan Kaputaj köprüsü bölgenin ziyaretçileri tarafından ilgiyle gezilmektedir.

Tüm Kaş civarı birbirinden güzel plajlarla doludur. Kalkan ve Patara ise, en güzel sahillerin adresidir. Patara plajlarının sığ denizi ve eşsiz kumsalı dünya çağında ün kazanmıştır. Kalkan ise temizliği ile koyu mavi bayrak ödülü almaya hak kazanmış bir beldedir. Bölgenin beyaz duvarlı evleri, mavi, yeşil tabiatla bir arada doyumsuz manzaralar oluşturmaktadır.

Hepsi tertemiz, mavi bayraklı plajları, oksijen dolu havası, yeşille iç içe doğası,eşsiz denizi ve sahilleri ile Kaş-Kalkan yöresi cennetten bir köşeyi andırmaktadır. Yöreye her mevsimde gelen, ama özellikle yılın sekiz ayında yoğunlaşan turistler hem temiz havada dinlenmenin keyfini çıkarmakta, bol bol fotoğraf çekip anılarını biriktirmekte, hem de çeşitli sporlar yaparak sağlık kazanmaktadır. Konumundan ötürü ulaşımı kolay olan yörede pek çok nitelikli tesis hizmet vermektedir. Tüm beklentileri karşılayan Kaş otelleri plajlara yakın konumları ile misafirlerine kolaylık sunarken, Antalya otelleri de yörenin ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Ekonomik koşullarda tatilini geçirmek isteyenler için de ucuz Kaş otelleri ve ucuz Kalkan otelleri mevcuttur.

Akdeniz’in tüm cazibesini üzerinde toplayan,görenleri kendisine hayran bırakan Kaş-Kalkan yöresini siz de kolayca keşfedebilirsiniz. Bölgenin dilediğiniz bir köşesinde konaklayarak hayalinizdeki tatili yapabilir, denizin, doğanın ve tarihin tadına varabilirsiniz. Ailenizle, sevdiklerinizle beraber keyifle dinlenebilir,yenilenebilirsiniz.

Başa Dön
Neden tatilsepeti.com?
Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
Avantajlı ödeme seçenekleri
300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
Tatil Sepeti İş Ortakları
Antalya Kaş Otelleri
172.16.11.105 0,0312
Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 0 san. 577 sal.