444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Batı Karadeniz Turu

(06 Mayıs - 07 Mayıs 2017)
Ziyaret Edilecek Yerler
 • Safranbolu
 • Cinci Hanı
 • Yörük Köyü
 • Amasra
[+] Daha Fazla Göster
Ulaşım: Lüks Otobüsler ile
Tur Kodu: 41460
Tur Tarihleri:
Tarihi Safranbolu Konakları Vb.
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
229,00
214,00
320,00
- 6-12 yaş
-
149,00
Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
Kredi Kartına 9 Taksit
Fiyata Dahil Hizmetler
- Belirtilen Otellerde Konaklama - (1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama.Öğle Yemekleri ve İçecekler Ücretlidir.)
- Lüks Otobüsler İle Ulaşım
- Çevre Gezileri
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Rehberlik Hizmetleri
- Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
- Kişisel Harcamalar
- Ekstra Turlar
Tur Programı
1. Gün    Safranbolu - Cinci Hanı - Kaymakamlar Müze Evi - Arasta - Köprülü Camii - Lokum Atölyeleri - Hıdırlık - Yörük Köyü
  07.00 Ataköy Sinan Erdem Spor Salonu önü, 07.30 Şişli acente merkez ofis önü, 08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü hareketle Adapazarı, Bolu, Gerede, Karabük üzerinden Safranın bol bulunması sebebiyle adının Safranbolu konduğu rivayet edilen şehre varıyoruz. Cinci Hanı, Kaymakamlar Müze Evi, Pazar Yeri, Arasta (Yemeniciler Arastası), Köprülü Camii, Güneş Saati, Semerciler-Manifaturacılar-Demirciler-Bakırcılar Çarşıları, Lokum Atölyeleri (Alış-veriş imkanı) gezmemizi takiben, yöre yemeklerinden yiyebilmek amacıyla öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından şehri üstten görebilmek için Hıdırlık’ı ve buradaki türbeleri ziyaret ediyoruz. Serbest zaman sonrası Safranbolu’nun diğer görülmeye değer mekanı, el değmemiş konakları, Bektaşi öğretisinin ve Anadolu yardım severliğinin en iyi örneklerinden birinin görülebileceği Çamaşırhanesiyle de değişik kültürünü yansıtan Yörük Köyü’nü gezerken , bol bol fotoğraf çekiyoruz. Ardından dileyenler Amerikada Grand kanyondaki cam teras örnek alınarak yapılan seyir terasından “Tokatlı Kanyonu” ve İncekaya Su Kemerini panoramik fotoğraflama imkanı buluyor (ekstra). Akşam saatlerinde tesisimize varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama tesisimizde. (İmren Lokum Konak'ta kalan misafirlerimiz akşamyemeğini "Canlı Müzik" eşliğinde alıyor.)
2. Gün    Amasra - Kale İçi - Kilise Camisi - Liman ve Tahtacılar Çarşısı
  Alınan kahvaltı sonrası hareketle Çay, Orman, Dağ görüntüsü ile muhteşem manzaralı tipik Karadeniz yolundan yeni gelişmekte olan şirin ilimiz, eski Türk evleri ile daha ilginç olan Bartın’a ulaşma. Bartın Çayı’nın yanından Fatih Sultan Mehmet’in gördüğü zaman “Lala, Dünyanın Gözü dedikleri bumu ola?” diye sorduğu Amazonların (Tek göğüslü kadın savaşçılar) limanı Amasra’ya varış. Kendi çocukları tarafından öldürülen Kraliçe Amastris’in adına kurduğu şehrin uzantısı olan Amasra’yı ilk önce; Fatih Sultan Mehmet’in otağ kurduğu Bakacak denilen yerden seyrediyoruz. Şehre indiğimizde ise Kale içi, Kilise Camisi, Liman ve Tahtacılar çarşısı gezilirken alış-veriş imkanı buluyoruz ayrıca Amasra’ya özgü balık lokantalarında öğle saatlerinde yemek yiyoruz. Serbest zaman sonrası geldiğimiz yoldan Bartın’a geçiyor ve Çaycuma yoluyla Baston yapımıyla meşhur Devrek, Aşçılarıyla meşhur Mengen, Yeniçağa üzerinden İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Siz sayın misafirlerimizi, diğer turlarımızda tekrar görüşmek üzere, aldığımız noktalara bırakıyoruz.
Ulaşım Kalkış Noktaları
 • 07.00 Ataköy Sinan Erdem Spor Salonu Önü
 • 07.30 Şişli Acente Merkez Ofis Önü
 • 08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
 • Açıklamalar
  *Kişi sayısıyla orantılı olarak araçlarımız lüks son model; Minibüs(12-15), Midibüs (22-26) veya Otobüs(36-42) olabilir,
  *Öğle yemekleri kişi başı ortalama günlük ; 20.00 TL / 25.00 TL olup yöresel menüler olarak içecek hariç verilir.
  *Tesislerde kahvaltı ve akşam yemekleri set menü olabilir.
  *Çocuk fiyatı, iki büyükle aynı odada konaklama olduğunda geçerlidir.  Gemi Aktiviteleri
  Samsung Galaxy Note 7 Hakkında Önemli Bilgilendirme !

  Pegasus Havayolları Uçuşlarında;
  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Avrupa Havacılık Emniyeti Teşkilatı (EASA) tarafından yapılan uyarılar doğrultusunda uçakta yangın riskine binaen, Samsung Galaxy Note 7 telefonların uçuş esnasında kapatılması, şarja takılmaması, bagajlarda taşınmaması gerekmektedir. Kabinde taşınacak telefonun hasar görmesi, ısınması, duman salınımı ve kaybolması durumunda acilen kabin ekibine bildirmesini rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Türk Havayolları Uçuşlarında;
  Ortaklığımızca icra edilen tüm seferlerde Samsung Galaxy Note 7 cihazlarının oluşturduğu güvenlik riski sebebiyle yolcu üzerinde, kabin bagajında, kayıtlı bagajlarda veya kargo olarak uçaklara kabul edilmeyeceğini siz değerli yolcularımıza bildiririz.

  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları
  172.16.11.101
  Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 0 san. 188 sal.