444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Karadeniz Rüyası & Batum Turu

(26 Mayıs - 01 Haziran 2017)
Ziyaret Edilecek Yerler
 • Samsun
 • Ordu
 • Giresun
 • Trabzon
 • Sürmene
 • Ayder
 • Hopa
 • Karagöl
 • Batum
 • Rize
 • Amasya
[+] Daha Fazla Göster
Ulaşım: Lüks Otobüsler İle
Tur Kodu: 61436
Tur Tarihleri:
Standart Oteller Vb.
2. Ve Daha Sonraki Tur Alımlarınızda %5 İndirim
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
719,00
719,00
899,00
0-6 yaş 7-12 yaş
259,00
579,00
Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
Kredi Kartına 9 Taksit
2. Ve Daha Sonraki Tur Alımlarınızda %5 İndirim
31 Aralık tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 03 Nisan-31 Aralık günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.
Fiyata Dahil Hizmetler
- Lüks Otobüsler İle Ulaşım
- Belirtilen Otellerde Konaklama - (5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
- Çevre Gezileri
- İkramlar
- Rehberlik Hizmetleri
- Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
- Yurtdışı Çıkış Harcı
- Kişisel Harcamalar
- Ekstra Turlar
- İçecekler
- Müze Kart
Tur Programı
1. Gün    Gece Yolculuğu
  21:00 Zeytinburnu İspark Otoparkı (Zeytinburnu Metro İstasyonu yanı) 22:00 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Önü; Acente Merkez Ofis Önü 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı 23:15 Kartal Köprüsü Altı 23:30 Çayırova Mc Donalds Önü 00:00 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı 05:30 Ankara Armada karşısı Söğütözü Ulusoy Tesisleri Önü hareketle gece yolculuğumuza başlıyoruz.
2. Gün    Samsun - Milli Mucadele Parkı - Bandırma Vapuru - Ataturk Onur Anıtı - Gazi Muzesi - İlk Adım Anıtı - Amazon Parkı
  Belirtilen kalkış noktalarından misafirlerimizin alınmasından sonra güzergahımız üzerindeki Havza üzerinden Samsun`a doğru yola çıkıyoruz. Tarihimizde çok önemli yeri olan Samsun`a ulaştığımızda ilk olarak Mustafa Kemal ATATÜRK`ün Milli Mücadeleyi başlatmak için 19 Mayıs 1919 da silah arkadaşlarıyla birlikte İstanbul`dan Samsun`a geldikleri Bandırma Vapuru`nun içerisi müze olarak dizayn edilen birebir kopyasının da bulunduğu Milli Mücadele Parkın`a ulaşıyor ve Bandırma Vapuru`nu ziyaret ediyoruz. Ziyaret sonrası otobüsümüze binip şehir merkezine ulaşıyor ve Samsun Belediye Parkı`nda Samsun`un simgesi haline gelmiş, Avusturyalı Heykeltraş Heinrich Krippel tarafından yapılmış olan, Atatürk Onur Anıtı`nı ziyaret ediyoruz. Parktan uzak olmayan, 1940 yılında restore edilerek müze haline dönüştürülmüş olan Mustafa Kemal ATATÜRK`ün Samsun`a geldiğinde kaldığı otel Mantıka Palace`ı bugünkü adıyla Gazi Müzesi`ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Gazi Müzesi`nden ayrılıp Mustafa Kemal ATATÜRK`ün silah arkadaşlarıyla 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsuna ilk adımını temsil eden İlk Adım Anıtı`nı görmek üzere yürüyoruz. Ziyaretimiz sonrasında aracımıza binip M.Ö.1200 lü yıllarda Terme İlçesi yakınlarında yaşadıkları varsayılan ve Homerosun İlyada adlı eserinde söz edilen ilk cağların efsanevi kadın savaşçılarını temsil eden amazon savaş kadını heykelini ve aslan heykellerini görmek üzere Amazon Parkı`nı gezmeye gidiyoruz. Bu keyifli ziyaretten sonra otobüsümüzle konaklama için otelimize doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah Kahvaltısı: Otobüste dağıtılacak olan lunch box(Tur ücretine dahildir). Ayrıca dileyen misafirlerimiz kahvaltı için vereceğimiz molada kahvaltı(Ekstradır) yapabilirler. Öğlen Yemeği: Samsun`da alınacaktır(Ekstra). Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Konaklama Oteli: My House - Fatsa Yalcın Otel - Grand Amisos Hotel - Amisos Hotel - Samsun Hampton By Hilton vb. oteller.
3. Gün    Ordu - Boztepe Teleferik- Giresun - Cay Fabrikası ve Cay Tadımı - Görele Kemence Müzesi
  Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında Karadeniz`in güzelliklerini seyrederek keyif alacağımız Karadeniz sahil yolu üzerindeki yolculuğumuza başlıyoruz. Yeşilırmak`ın denizle buluştuğu İlçe Çarşamba`dan, Amazonlar diyarı Terme`den ve Türkiye`nin en uzun tüneli olan Nefise Akçelik tünelinden geçerek Ordu`ya ulaşıyoruz. FINDIK ve FINDIK ÜRÜNLERİ alışverişini yapacağımız mağazaya uğradıktan sonra Ordu merkezine ulaştığımızda bir tarafında Ordu manzarası, bir tarafında uçsuz bucaksız Karadeniz sahillerinin manzarasına sahip, bir tarafında da yemyeşil tepelere hakim ziyaret edenleri büyüleyen 485m. yükseklikteki Boztepe`ye siz değerli misafirlerimiz teleferik ile çıkıp (ekstra) fotoğraf ve kahve molasının tadını çıkarmanızın ardından aracımızda buluşup Giresun a doğru yola çıkıyoruz. Kalesini panoramik olarak göreceğimiz Giresun`a ulaştığımızda dileyen misafirlerimizle Giresun Adası Turumuza başlamak için tekneye bineceğimiz Giresun Limanı`na gidiyoruz. - GİRESUN ADASI TURU(Ekstra; Kişi Başı 17,50 TL) Karadeniz`in tek adası olan tarih boyunca önemini korumuş ve değişik isimlerle çağırılmış, bir dönem Amazonlar`ın üzerinde yaşadığı anlatılan, altın post hikayesi de dahil, hikayelere konu olmuş, hala yöre adetlerinde önemli yeri olan Giresun Adası`nı da ziyaret edeceğiniz ve çok eğleneceğiniz tekne turudur. Keyifli Giresun Adası Turun`dan döndükten sonra aracımızla buluşup öğlen yemeğimizi(ekstra) alacağımız restorana gidiyoruz. Yemek sonrasında Karadeniz`in tat ve kalite olarak en üst sıralarda yer alan çay çeşitlerinin üretildiği çay fabrikasını gezip çay ile ilgili tüm bilgiyi yerinde alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ayrılmadan önce bu tadı enfes içimi ayrı keyif olan çaydan tadıp ÇAY ve ÇAY ÜRÜNLERİNDEN alabilirler. Bu keyifli ziyaretten sonra aracımıza binip Trabzon`a doğru yola çıkıyoruz ve Görele Kemençe Müzesi`ni ziyaret ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu müzeden kemençe de satın alabilirler. Bu ziyareti de gerçekleştirdikten sonra otobüsümüze biniyor ve konaklayacağımız otele gidiyoruz. Akşam yemeği otelimizde. NOT: Giresun Adası Turu, tekne kullanıldığından, hava koşullarının elverişliliğine göre yapılabilmektedir. Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğlen Yemeği: Tirebolu`da menü olarak alınacaktır(Ekstra). Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Konaklama Oteli: Giresun - Trabzon Otelleri.
4. Gün    Trabzon - Sürmene - Fırtına Vadisi - Camlıhemşin - Ayder
  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Trabzon`a doğruyola çıkıyoruz. Trabzon`da ilk olarak Mustafa Kemal ATATÜRK`ün Trabzon`a ilk geldiğinde Soğuk Su semtini gezerken görüp beğendiği, kendisine Trabzon Özel İdaresince hediye edilen ve Trabzon a 3. ve son kez geldiğin de konakladığı Atatürk Köşkü`nü ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizin sonunda Trabzon`un unlu GÜMÜŞ KAZAZİYE, HASIR ve TELKARİ sanatıyla ilgili bilgi alacağımız ve bu sanatın el emeği, göz nuru dökerek ortaya çıkardığı farklı tasarımlardaki takı ve diğer ürünlerini satın alabileceğiniz ünlü gümüşçüde vereceğimiz alışveriş molasının ardından Kommenos Ailesi tarafından yaptırılan ve camiye dönüştürülen Ayasofya Cami`ni gezmek için aracımızla yola koyuluyoruz. Bu ziyareti de gerçekleştirdikten sonra otobüsümüze binip Türkiye de bıçağın ana vatanı olarak adlandırılan Sürmene`ye gidiyor meşhur SÜRMENE BIÇAKLARINI tanımanız ve alışveriş yapabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Sürmene`den ayrılıp Fırtına Vadisine ulaşmak üzere Rize`yi de panoramik olarak göreceğimiz yolumuza devam ediyoruz. Öğle yemeğimizin ardından arzu eden misafirlerimiz aşağıdaki alternatif turlara katılabilirler. - ZİL KALE TURU(Ekstra; Kişi Başı 35 TL) 2010 yılında Berlin Uluslararası Film Festivali`nde ülkemize Altın Ayı; ödülünü getirmeyi başaran Bal; filminin çekimlerinin gerçekleştiği Çamlıhemşin`den bineceğimiz minibüsler ile Fırtına Deresi boyunca ilginç ve muhteşem manzaralar eşliğinde Konaklar Mahallesi, Yolkıyı Köyü, Ortan Köyü`nü görüyor ve Sevdaluk dizi çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva Köyü`nde vereceğimiz fotoğraf molası ardından Zilkale ye ulaşıyoruz. Zilkale, Rize nin Çamlıhemşin İlçesine 13km. Fırtına Vadisi`ndeki bir geçide hakim, dere yatağından 100m., denizden 750m. yükseklikte, yüksekçe bir kayalık üzerinde konumlandırılmış 3 bölümden oluşan, 8 burcu ve 4 katlı olduğu anlaşılan heybetli baş kulesi bulunan kesin yapım tarihi bilinmeyen sıradışı bir kaledir. Zil Kale`nin heybetli sıradışı görüntüsüne şaşıracak, unutulmaz ve eğlenceli bir tur yaşayacaksınız. - RAFTING(Ekstra; Kişi Başı 55 TL) Konusunda uzman eğitmenlerin bilinmesi gerekenleri anlatması sonrasında Fırtına Deresi`nin coşkun sularında yaklaşık 1,5 saat süren hafif bir parkurda rafting heyecanını yaşayacaksınız. Bu turların ardından otobüsümüzle Ayder Yaylası`na hareket ediyoruz. 1350m. yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca suları ile ünlü Ayder Yaylası`nda Gelin Tülü Şelalesi, Kalegon, Aşağı Ambarlık ve Yukarı Ambarlık gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Keyifli bir yürüyüş yapabilir ve yöre insanlarıyla sıcak bir sohbet edebilirsiniz. Daha sonra konaklama yapacağımız otele doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğlen Yemeği: Fırtına Vadisi`nde menü olarak alınacaktır(Ekstra). Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Konaklama Oteli: Ayder, Çamlıhemşin, Pazar ve Ardeşen civarı oteller.
5. Gün    Hopa - Cankurtaran Gecidi - Borçka - Karagöl - Batum - Meryem Ana Katedrali - Orta Cami - Aziz Nikolaos Kilisesi
  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından aracımızla Artvin`in Hopa İlçesi`nden ve Cankurtaran Geçidi`nden geçerek Borçka İlçesine ulaşmak üzere yola çıkıyoruz. - KARAGÖL TURU(Ekstra; Kişi Başı 45 TL) Borçka İlçe merkezine ulaştığımızda bizi bekleyen minibüslere biniyor ve turumuza başlıyoruz. (NOT:Karagöl turumuza katılmak istemeyen misafirlerimizden dileyenler Hopa`da aracımızdan inerek serbest zaman geçirebilirler veya dileyenler Borçka`ya gelerek serbest zaman geçirebilir ve öğlen yemeklerini alabilirler(ekstra).) Borçka İlçe merkezine 27km. mesafede, deniz seviyesinden 1450m. yükseklikte bulunan 19.yy başlarında, bu günkü Klaskur(Aralık)Köyü`nün yakınlarındaki bir tepenin heyelan sonuncunda Klaskur (Aralık) Deresi`nin önünü kapatmasıyla oluşan cennet yeşili Karagöl`e ulaşıyoruz. Karagöl`e etrafındaki ormanlarda yürüyüş ve fotoğraf molası sonrası öğle yemeğimizi (ekstra) almak için Borçka İlçesi`ne doğru hareket ediyoruz. Karagöl gezimizden sonra güzergahımız Sarp Sınır Kapısı oluyor. Ülkemizi Gürcistan`a bağlayan sınır kapısından Çoruh Nehri`nin Karadeniz`e döküldüğü bölgeye konumlandırılmış Batum`a giriş yapıyoruz. Sınırdan geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra aracımıza binip Batum`a doğru ilerlerken Batum tarihinde önemli yeri olan ve içerisinde Aziz Matthias`ın anıt mezarı bulunan Gonio(Apsaros) Kalesini panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra Çoruh Nehri`nin denizle buluşmadan önce altından geçtiği Köprüden geçip, Batum`un ilginç binalarının bazılarının bulunduğu cadde de aracımızla ilerliyor ve Meryem Ana Katedrali`ni dışarıdan fotoğraflıyoruz. Uygun bir yerde aracımızdan inip yürüyerek devam edeceğimiz gezimize başlıyoruz. Orta Cami`ni görüp, yanı başında, panoramik olarak göreceğimiz, Aziz Nicolaos Ortodoks Kilisesi bulunan Batum`un en güzel yerlerinden biri olan, Avrupa Şehirleri`nin, özellikle meşhur İtalya, meydanlarını anımsatan Piazza Meydanı`na gidiyoruz. Piazza Meydanın`daki fotoğraf molasından sonra Tiyatro Meydanı`na doğru yola koyuluyoruz. Bu meydanda Tiyatro Binasını dışarıdan fotoğraflayıp altın renkli muhteşem Poseidon Heykeli önünde mitolojik hikayesini dinleyip grup fotoğrafı molası sonrasında Avrupa Meydanı`na astronomik saati ve göğe yükselen Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli`ni görmek ve İason ile Medea nın mitolojik hikayesini dinlemek için yürüyoruz. Burada verdiğimiz fotoğraf molasının ardından Batum Bulvarı`na yürüyüp burayı ve T.C. Batum Başkonsolosluk Binası`nı panoramik gördükten sonra aracımızla buluşup Sarp Sınır Kapısı`na gidiyor ve Ülkemize geçiş işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğlen Yemeği: Hopa veya Borçka`da menü olarak alınacaktır(Ekstra). Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Konaklama Oteli: Batum, Hopa ve Ardeşen civarı oteller.
6. Gün    Rize - Uzungöl - Lustra - Demirkapı Yaylası - Yayla Evi Turu
  Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası Rize`ye doğru yola çıkıyoruz. Rize bezleri yapım atölyesini göreceğimiz ve alışveriş yapabileceğimiz RİZE BEZİ mağazasına gidiyoruz. Rize bezinin(Feretiko) en büyük özelliği vücuttaki teri çekip vücudun serin olmasını ve nemsiz kalmasını sağlamasıdır. Rize bezi alışverişimizin ardından aracımıza binip Of - Çaykara - Taşkıran güzergahında Solaklı Deresi ve Vadisi boyunca ilerleyip, heyelan sonucu kayan kayaların vadi onunun kapatmasıyla oluşmuş bir set gölü olan Uzungöl`e ulaşıyoruz. Burada misafirlerimiz aşağıdaki turlara katılama fırsatı bulabilirler.(Hava durumuna göre grupça 2 turdan mümkün olan 1 tanesine gidilebilecektir.) - LUSTRA - GARESTER YAYLA TURU (Ekstra; Kişi Başı 35 TL) Uzungöl`ü kuşbakışı görebileceğiniz bu tura Uzungöl`den minibüslere binerek başlıyoruz Lustra Yaylası`ndaki fotoğraf molasının ardından tekrar minibüslere binerek Garester Yaylası`na ulaşıyoruz araçlarımızdan indikten sonra kısa bir yürüyüş yaparak mola yerimize ulaşıyoruz burada muhteşem bir manzara eşliğinde dileyenler ücretlerini ödeyerek çay, ayran veya süt içebilir ve Trabzon`un meşhur sütlaçından yiyebilirler. Mola sonrası minibüslerde buluşup Uzungöl`e geri dönüyoruz. - HALDİZEN DERESİ - DEMİRKAPI YAYLASI - YAYLA EVİ TURU (Ekstra; Kişi Başı 35 TL) Haldizen Deresi, Uzungöl`ün varlık nedenidir. En uzak dağ köylerinden biri olan Demirkapı Yaylası`nda şehrin gürültüsünden uzak doğanın kucağında bulutların öte yanında yayla evlerinin sıcaklığını gezip görüyor çok eski bir yayla evini ziyaret ediyoruz. Dileyenler ücretini ödeyerek yayla suyunda demlenmiş çay içebilir, kuzine sobada fırınlanmış patates yiyebilirler. Ziyaret sonrasında minibüslerde buluşarak Uzungöl`e geri dönüyoruz. Keyifli yayla turumuzun ardından Uzungöl`de vereceğimiz serbest zamanın ardından, öğlen yemeğimizi yiyeceğimiz yere göre, otobüsümüze binip öğlen yemeğine(ekstra) gidiyoruz. Yemek sonrasında Karadeniz in müthiş lezzetlerini yanınızda götürebilmek için tamamı yörede yaşayanlar tarafından üretilen, gerçek TEREYAĞ ve PEYNİR in bir çok çeşidinin alışverişi yapabileceğimiz mağazaya gidiyoruz. Ayrıca KÖME ve PESTİL alışverişi için yine bir mağaza da mola veriyoruz. Alışverişin ardından konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize geçiyoruz. Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğlen Yemeği: Uzungöl veya Akçaabat`ta menü olarak alınacaktır(Ekstra). Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Konaklama Oteli: Bulancak civarı oteller veya Fatsa Yalçın Otel vb. Oteller.
7. Gün    Amasya - II.Bayezid Kulliyesi - Kral Kaya Mezarları - Hazeranlar Konağı - Yalıboyu Evleri - Şehzadeler Parkı - Yeşilırmak - Mağdenus Kopru
  Kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılarak Osmanlılar döneminde şehzadeler şehri olarak bilinen Amasya`ya varıyoruz. Amasya`daki gezimize Amasya ve çevresinde bulunan yirmi bini aşkın eserin sergilendiği Amasya Arkeoloji ve Mumya Müzesini ziyaret ediyoruz. Müzede Hititlerden Romalılara, Selçukludan Osmanlıya kadar birçok medeniyete ait eserler ve İlhanlılar dönemine ait mumyalar sergilenmektedir. II.Bayezid Külliyesi(Restorasyon nedeniyle cami içerisi ziyaret edilememektedir.), Yeşil Irmak Vadisi kıyısında yer alan görüntüsüyle ve hikayesiyle büyüleyen Kral Kaya Mezarları`nın panoramik seyri, Amasya Kalesi`nin ve Yalıboyu Evleri`nin fotoğraflanması, Şehzadeler Parkı`nda kısa bir yürüyüş, Mağdenüs, Alçak ve Hükümet Köprülerin görülmesi, 1865 yılında inşa edilmiş olan mimarisiyle dikkat çeken en güzel konaklardan biri olan Hazeranlar Konağı`nın ziyareti ve Saat Kulesi`nin fotoğraflanması sonrasında öğle yemeğimizi(ekstra) yiyeceğimiz restorana gidiyoruz. Yemek sonrası aracımıza binerek sevdaları tarihe mal olmuş Ferhat ile Şirin efsanesine konu olan su kanallarını ziyaret etmek için yola koyuluyoruz. Bu ziyaretimizin ardından turumuzu bitiriyor ve bir başka acente tur organizasyonunda buluşmak üzere dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Dönüş yolculuğumuzda leblebi diyarı Çorum’da leblebi alışverişi molamızı LEBLEBİ alabilirsiniz. Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğlen Yemeği: Amasya`da menü olarak alınacaktır(Ekstra). Akşam Yemeği: Dönüş yolunda serbest alınacaktır(Ekstra). Konaklama Oteli: Otel konaklaması bulunmamaktadır.
Ulaşım Kalkış Noktaları
 • 21:00 Zeytinburnu İspark Otoparkı (Zeytinburnu Metro İstasyonu Yanı)
 • 22:00 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Onu; Acente Merkez Ofis Onu
 • 23:00 Kadıkoy Evlendirme Dairesi Otoparkı
 • 23:15 Kartal Koprusu Altı
 • 23:30 Cayırova Mc Donalds Önü
 • 00:00 İzmit Halk Evi Karşısı Otobus Durağı
 • 05:30 Ankara Armada karşısı Soğutozu Ulusoy Tesisleri Önü
 • Açıklamalar
  T.C. Vatandaşlarının Batum Girişlerinde Resimli Ve T.C. Kimlik Numarasının Yazılı Olduğu Nufus Cuzdanı Veya Pasaport Bulundurması Zorunludur. Bunun Dışındaki Kimlik Kartları İle (Ehliyet Vs.) Geciş Yapılamamaktadır. Cocuklar Dahil Resimsiz, Yıpranmış, Uzerindeki Soğuk Damgası Belli Olmayan, Değişim Suresi Gecmiş Nufus Cuzdanı Ve Pasaport İle Giriş-Cıkış Yapılamaz. T.C. Vatandaşı Olan Misafirlerimizin 16 Tl Olan Yurt Dışı Cıkış Harcı Kendileri Tarafından Odenmektedir.
  T.C. Vatandaşı Olmayan Misafirlerimizin Girişi Kendilerine Aittir. Elektronik Vize Gecmemektedir. Almanya Vatandaşı Olan Misafirlerimiz Pasaportlarıyla Geciş Yapacak Olup, Yurt Dışı Cıkış Harcı Almaları Gerekmemektedir.
  Ailesi İle Birlikte (Anne Ve Babanın Aynı Anda) Seyahat Etmeyecek Olan 18 Yaş Altı Misafirlerimizin Batum A Gecişleri İcin Noter Onaylı Muvafakatname Almaları Gerekmektedir.
  Herhangi Bir Belge Eksikliği/Yanlışlığı Sebebiyle Giriş-Cıkış Yapamayan Misafirlerimizin Sorumluluğu Kendilerine Aittir. 

  Gezi Suresince Kullanılacak Araclar: 
  Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına Gore Aşağıdaki Şekilde Sınıflandırılır. Her Turumuzda Bulunan Kişi Sayısına Gore Aşağıda Bulunan Arac Tipleri Tayin Edilir.
  8 Kişi Ve Uzeri Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir 
  27 Kişiye Kadar Luks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 
  15 Kişiye Kadar Luks Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt Araclar Kullanılır. 
  Mercedes Travego & Tourismo
  46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat, Biri Onde Biri Orta Kapıda Olmak Uzere 2 Adet 15 Lcd Tv, Dvd Player ( Dvd-Cd-Mp3 ),Sıcak Su Unitesi, 2 Adet Soğutucu Dolap. 
  Man Fortuna 
  46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klima , 2 Adet Monitor, 2 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Unitesi, Okuma Lambaları , Rehber Anonsu İcin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı 
  Mitsubishi Safir 
  46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klima , 2 Adet Monitor, 2 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Unitesi, Okuma Lambaları , Rehber Anonsu İcin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı 
  Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 
  27+1 Koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak Su Unitesi, Soğutucu Dolap, Klima, Ses Sistemi, 15 Lcd Tv 
  Mercedes Sprinter - Volkswagen Wolt 
  15 + 1 Koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses Sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucu
  Gemi Aktiviteleri
  Samsung Galaxy Note 7 Hakkında Önemli Bilgilendirme !

  Pegasus Havayolları Uçuşlarında;
  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Avrupa Havacılık Emniyeti Teşkilatı (EASA) tarafından yapılan uyarılar doğrultusunda uçakta yangın riskine binaen, Samsung Galaxy Note 7 telefonların uçuş esnasında kapatılması, şarja takılmaması, bagajlarda taşınmaması gerekmektedir. Kabinde taşınacak telefonun hasar görmesi, ısınması, duman salınımı ve kaybolması durumunda acilen kabin ekibine bildirmesini rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Türk Havayolları Uçuşlarında;
  Ortaklığımızca icra edilen tüm seferlerde Samsung Galaxy Note 7 cihazlarının oluşturduğu güvenlik riski sebebiyle yolcu üzerinde, kabin bagajında, kayıtlı bagajlarda veya kargo olarak uçaklara kabul edilmeyeceğini siz değerli yolcularımıza bildiririz.

  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları
  172.16.11.105
  Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 1 san. 388 sal.