444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Karadeniz Rüyası & Batum Turu

(14 Nisan - 20 Nisan 2017)
Ziyaret Edilecek Yerler
 • Samsun
 • Ordu
 • Giresun
 • Trabzon
 • Sürmene
 • Ayder
 • Hopa
 • Karagöl
 • Batum
 • Rize
 • Amasya
[+] Daha Fazla Göster
Ulaşım: Lüks Otobüsler İle
Tur Kodu: 61436
Tur Tarihleri:
Standart Oteller Vb.
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
599,00
599,00
749,00
0-5 yaş 7-12 yaş
269,00
499,00
Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
Kredi Kartına 9 Taksit
Fiyata Dahil Hizmetler
- Lüks Otobüsler İle Ulaşım
- Belirtilen Otellerde Konaklama - (5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
- Çevre Gezileri
- İkramlar
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Rehberlik Hizmetleri
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
- Yurtdışı Çıkış Harcı
- Kişisel Harcamalar
- Ekstra Turlar
- İçecekler
- Müze Kart
Tur Programı
1. Gün    Gece Yolculuğu
  21:00 Zeytinburnu İspark Otoparkı (Zeytinburnu Metro İstasyonu yanı)
22:00 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Onu; Acente Merkez Ofis Onu
23:00 Kadıkoy Evlendirme Dairesi Otoparkı
23:15 Kartal Koprusu Altı
23:30 Cayırova Mc Donalds Onu
00:00 İzmit Halk Evi Karşısı Otobus Durağı
05:30 Ankara Armada karşısı Soğutozu Ulusoy Tesisleri Onu
2. Gün    Samsun - Milli Mucadele Parkı - Bandırma Vapuru - Ataturk Onur Anıtı - Gazi Muzesi - İlk Adım Anıtı - Amazon Parkı
  Belirtilen kalkış noktalarından misafirlerimizin alınmasından sonra guzergahımız uzerindeki Havza uzerinden Samsun a doğru yola cıkıyoruz. Tarihimizde cok onemli yeri olan Samsun a ulaştığımızda ilk olarak Mustafa Kemal ATATURK un Milli Mucadeleyi başlatmak icin 19 Mayıs 1919 da silah arkadaşlarıyla birlikte İstanbul dan Samsun a geldikleri Bandırma Vapuru nun icerisi muze olarak dizayn edilen birebir kopyasının da bulunduğu Milli Mucadele Parkın a ulaşıyor ve Bandırma Vapuru nu ziyaret ediyoruz. Ziyaret sonrası otobusumuze binip şehir merkezine ulaşıyor ve Samsun Belediye Parkı nda Samsun un simgesi haline gelmiş, Avusturyalı Heykeltraş Heinrich Krippel tarafından yapılmış olan, Ataturk Onur Anıtı nı ziyaret ediyoruz. Parktan uzak olmayan, 1940 yılında restore edilerek muze haline donuşturulmuş olan Mustafa Kemal ATATURK un Samsun a geldiğinde kaldığı otel Mantıka Palace ı bugunku adıyla Gazi Muzesi ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Gazi Muzesi nden ayrılıp Mustafa Kemal ATATURK un silah arkadaşlarıyla 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsuna ilk adımını temsil eden İlk Adım Anıtı nı gormek uzere yuruyoruz. Ziyaretimiz sonrasında aracımıza binip M.O.1200 lu yıllarda Terme İlcesi yakınlarında yaşadıkları varsayılan ve Homerosun İlyada adlı eserinde soz edilen ilk cağların efsanevi kadın savaşcılarını temsil eden amazon savaş kadını heykelini ve aslan heykellerini gormek uzere Amazon Parkı nı gezmeye gidiyoruz. Bu keyifli ziyaretten sonra otobusumuzle konaklama icin otelimize doğru yolculuğumuza başlıyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otobuste dağıtılacak olan lunch box(Tur ucretine dahildir). Ayrıca dileyen misafirlerimiz kahvaltı icin vereceğimiz molada kahvaltı(Ekstradır) yapabilirler.
Oğlen Yemeği: Samsun da alınacaktır(Ekstra).
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ucretine dahildir.
Konaklama Oteli: My House - Fatsa Yalcın Otel - Grand Amisos Hotel - Amisos Hotel - Samsun Hampton By Hilton vb. oteller.
3. Gün    Ordu - Boztepe Teleferik- Giresun - Cay Fabrikası ve Cay Tadımı -Gorele Kemence Muzesi
  Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında Karadeniz in guzelliklerini seyrederek keyif alacağımız Karadeniz sahil yolu uzerindeki yolculuğumuza başlıyoruz. Yeşilırmak ın denizle buluştuğu İlce Carşamba dan, Amazonlar diyarı Terme den ve Turkiye nin en uzun tuneli olan Nefise Akcelik tunelinden gecerek Ordu ya ulaşıyoruz. FINDIK ve FINDIK URUNLERİ alışverişini yapacağımız mağazaya uğradıktan sonra Ordu merkezine ulaştığımızda bir tarafında Ordu manzarası, bir tarafında ucsuz bucaksız Karadeniz sahillerinin manzarasına sahip, bir tarafında da yemyeşil tepelere hakim ziyaret edenleri buyuleyen 485m. yukseklikteki Boztepe ye siz değerli misafirlerimiz teleferik ile cıkıp (ekstra) fotoğraf ve kahve molasının tadını cıkarmanızın ardından aracımızda buluşup Giresun a doğru yola cıkıyoruz. Kalesini panoramik olarak goreceğimiz Giresun a ulaştığımızda dileyen misafirlerimizle Giresun Adası Turumuza başlamak icin tekneye bineceğimiz Giresun Limanı na gidiyoruz.
- GİRESUN ADASI TURU(Ekstra; Kişi Başı 17,50 TL) Karadeniz in tek adası olan tarih boyunca onemini korumuş ve değişik isimlerle cağırılmış, bir donem Amazonlar ın uzerinde yaşadığı anlatılan, altın post hikayesi de dahil, hikayelere konu olmuş, hala yore adetlerinde onemli yeri olan Giresun Adası nı da ziyaret edeceğiniz ve cok eğleneceğiniz tekne turudur.
Keyifli Giresun Adası Turun dan dondukten sonra aracımızla buluşup oğlen yemeğimizi(ekstra) alacağımız restorana gidiyoruz. Yemek sonrasında Karadeniz in tat ve kalite olarak en ust sıralarda yer alan cay ceşitlerinin uretildiği cay fabrikasını gezip cay ile ilgili tum bilgiyi yerinde alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ayrılmadan once bu tadı enfes icimi ayrı keyif olan caydan tadıp CAY ve CAY URUNLERİNDEN alabilirler. Bu keyifli ziyaretten sonra aracımıza binip Trabzon a doğru yola cıkıyoruz ve Gorele Kemence Muzesi ni ziyaret ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu muzeden kemence de satın alabilirler. Bu ziyareti de gercekleştirdikten sonra otobusumuze biniyor ve konaklayacağımız otele gidiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.
NOT: Giresun Adası Turu, tekne kullanıldığından, hava koşullarının elverişliliğine gore yapılabilmektedir.
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ucretine dahildir.
Oğlen Yemeği: Tirebolu da menu olarak alınacaktır(Ekstra).
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ucretine dahildir.
Konaklama Oteli: Giresun - Trabzon Otelleri.
4. Gün    Trabzon - Sürmene - Fırtına Vadisi - Camlıhemşin - Ayder
  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Trabzon a doğruyola cıkıyoruz. Trabzon da ilk olarak Mustafa Kemal ATATURK un Trabzon a ilk geldiğinde Soğuk Su semtini gezerken gorup beğendiği, kendisine Trabzon Ozel İdaresince hediye edilen ve Trabzon a 3. ve son kez geldiğin de konakladığı Ataturk Koşku nu ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizin sonunda Trabzon un unlu GUMUŞ KAZAZİYE, HASIR ve TELKARİ sanatıyla ilgili bilgi alacağımız ve bu sanatın el emeği, goz nuru dokerek ortaya cıkardığı farklı tasarımlardaki takı ve diğer urunlerini satın alabileceğiniz unlu gumuşcude vereceğimiz alışveriş molasının ardından Kommenos Ailesi tarafından yaptırılan ve camiye donuşturulen Ayasofya Cami ni gezmek icin aracımızla yola koyuluyoruz. Bu ziyareti de gercekleştirdikten sonra otobusumuze binip Turkiye de bıcağın ana vatanı olarak adlandırılan Surmene ye gidiyor meşhur SURMENE BICAKLARINI tanımanız ve alışveriş yapabilmeniz icin serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Surmene den ayrılıp Fırtına Vadisine ulaşmak uzere Rize yi de panoramik olarak goreceğimiz yolumuza devam ediyoruz. Oğle yemeğimizin ardından arzu eden misafirlerimiz aşağıdaki alternatif turlara katılabilirler.
- ZİL KALE TURU(Ekstra; Kişi Başı 35 TL) 2010 yılında Berlin Uluslararası Film Festivali nde ulkemize Altın Ayı; odulunu getirmeyi başaran Bal; filminin cekimlerinin gercekleştiği Camlıhemşin den bineceğimiz minibusler ile Fırtına Deresi boyunca ilginc ve muhteşem manzaralar eşliğinde Konaklar Mahallesi, Yolkıyı Koyu, Ortan Koyu nu goruyor ve Sevdaluk dizi cekimlerinin de yapıldığı Şenyuva Koyu nde vereceğimiz fotoğraf molası ardından Zilkale ye ulaşıyoruz. Zilkale, Rize nin Camlıhemşin İlcesine 13km. Fırtına Vadisi ndeki bir gecide hakim, dere yatağından 100m., denizden 750m. yukseklikte, yuksekce bir kayalık uzerinde konumlandırılmış 3 bolumden oluşan, 8 burcu ve 4 katlı olduğu anlaşılan heybetli baş kulesi bulunan kesin yapım tarihi bilinmeyen sıradışı bir kaledir. Zil Kale nin heybetli sıradışı goruntusune şaşıracak, unutulmaz ve eğlenceli bir tur yaşayacaksınız.
- RAFTING(Ekstra; Kişi Başı 55 TL) Konusunda uzman eğitmenlerin bilinmesi gerekenleri anlatması sonrasında Fırtına Deresi nin coşkun sularında yaklaşık 1,5 saat suren hafif bir parkurda rafting heyecanını yaşayacaksınız.
Bu turların ardından otobusumuzle Ayder Yaylası na hareket ediyoruz. 1350m. yukseklikte bulunan zengin bitki ortusu ve kaplıca suları ile unlu Ayder Yaylası nda Gelin Tulu Şelalesi, Kalegon, Aşağı Ambarlık ve Yukarı Ambarlık gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Keyifli bir yuruyuş yapabilir ve yore insanlarıyla sıcak bir sohbet edebilirsiniz. Daha sonra konaklama yapacağımız otele doğru yolculuğumuza başlıyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ucretine dahildir.
Oğlen Yemeği: Fırtına Vadisi nde menu olarak alınacaktır(Ekstra).
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ucretine dahildir.
Konaklama Oteli: Ayder, Camlıhemşin, Pazar ve Ardeşen civarı oteller.
5. Gün    Hopa - Cankurtaran Gecidi - Borçka - Karagöl - Batum - Meryem Ana Katedrali - Orta Cami - Aziz Nikolaos Kilisesi
  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından aracımızla Artvin in Hopa İlcesi nden ve Cankurtaran Gecidi nden gecerek Borcka İlcesine ulaşmak uzere yola cıkıyoruz.
- KARAGOL TURU(Ekstra; Kişi Başı 45 TL) Borcka İlce merkezine ulaştığımızda bizi bekleyen minibuslere biniyor ve turumuza başlıyoruz. (NOT:Karagol turumuza katılmak istemeyen misafirlerimizden dileyenler Hopa da aracımızdan inerek serbest zaman gecirebilirler veya dileyenler Borcka ya gelerek serbest zaman gecirebilir ve oğlen yemeklerini alabilirler(ekstra).) Borcka İlce merkezine 27km. mesafede, deniz seviyesinden 1450m. yukseklikte bulunan 19.yy başlarında, bu gunku Klaskur(Aralık)Koyu nun yakınlarındaki bir tepenin heyelan sonuncunda Klaskur (Aralık) Deresi nin onunu kapatmasıyla oluşan cennet yeşili Karagol e ulaşıyoruz. Karagol e etrafındaki ormanlarda yuruyuş ve fotoğraf molası sonrası oğle yemeğimizi (ekstra) almak icin Borcka İlcesi ne doğru hareket ediyoruz.
Karagol gezimizden sonra guzergahımız Sarp Sınır Kapısı oluyor. Ulkemizi Gurcistan a bağlayan sınır kapısından Coruh Nehri nin Karadeniz e dokulduğu bolgeye konumlandırılmış Batum a giriş yapıyoruz. Sınırdan geciş işlemlerimizi tamamladıktan sonra aracımıza binip Batum a doğru ilerlerken Batum tarihinde onemli yeri olan ve icerisinde Aziz Matthias ın anıt mezarı bulunan Gonio(Apsaros) Kalesini panoramik olarak goruyoruz. Daha sonra Coruh Nehri nin denizle buluşmadan once altından gectiği Kopruden gecip, Batum un ilginc binalarının bazılarının bulunduğu cadde de aracımızla ilerliyor ve Meryem Ana Katedrali ni dışarıdan fotoğraflıyoruz. Uygun bir yerde aracımızdan inip yuruyerek devam edeceğimiz gezimize başlıyoruz. Orta Cami ni gorup, yanı başında, panoramik olarak goreceğimiz, Aziz Nicolaos Ortodoks Kilisesi bulunan Batum un en guzel yerlerinden biri olan, Avrupa Şehirleri nin, ozellikle meşhur İtalya, meydanlarını anımsatan Piazza Meydanı na gidiyoruz. Piazza Meydanın daki fotoğraf molasından sonra Tiyatro Meydanı na doğru yola koyuluyoruz. Bu meydanda Tiyatro Binasını dışarıdan fotoğraflayıp altın renkli muhteşem Poseidon Heykeli onunde mitolojik hikayesini dinleyip grup fotoğrafı molası sonrasında Avrupa Meydanı na astronomik saati ve goğe yukselen Kafkasların mitolojik yuzunu gosteren Medea Heykeli ni gormek ve İason ile Medea nın mitolojik hikayesini dinlemek icin yuruyoruz. Burada verdiğimiz fotoğraf molasının ardından Batum Bulvarı na yuruyup burayı ve T.C. Batum Başkonsolosluk Binası nı panoramik gordukten sonra aracımızla buluşup Sarp Sınır Kapısı na gidiyor ve Ulkemize geciş işlemlerini gercekleştiriyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ucretine dahildir.
Oğlen Yemeği: Hopa veya Borcka da menu olarak alınacaktır(Ekstra).
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ucretine dahildir.
Konaklama Oteli: Batum, Hopa ve Ardeşen civarı oteller.
6. Gün    Rize - Uzungöl - Lustra - Demirkapı Yaylası - Yayla Evi Turu
  Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası Rize ye doğru yola cıkıyoruz. Rize bezleri yapım atolyesini goreceğimiz ve alışveriş yapabileceğimiz RİZE BEZİ mağazasına gidiyoruz. Rize bezinin(Feretiko) en buyuk ozelliği vucuttaki teri cekip vucudun serin olmasını ve nemsiz kalmasını sağlamasıdır. Rize bezi alışverişimizin ardından aracımıza binip Of - Caykara - Taşkıran guzergahında Solaklı Deresi ve Vadisi boyunca ilerleyip, heyelan sonucu kayan kayaların vadi onunun kapatmasıyla oluşmuş bir set golu olan Uzungol e ulaşıyoruz. Burada misafirlerimiz aşağıdaki turlara katılama fırsatı bulabilirler.(Hava durumuna gore grupca 2 turdan mumkun olan 1 tanesine gidilebilecektir.)
- LUSTRA - GARESTER YAYLA TURU (Ekstra; Kişi Başı 35 TL) Uzungol u kuşbakışı gorebileceğiniz bu tura Uzungol den minibuslere binerek başlıyoruz Lustra Yaylası ndaki fotoğraf molasının ardından tekrar minibuslere binerek Garester Yaylası na ulaşıyoruz araclarımızdan indikten sonra kısa bir yuruyuş yaparak mola yerimize ulaşıyoruz burada muhteşem bir manzara eşliğinde dileyenler ucretlerini odeyerek cay, ayran veya sut icebilir ve Trabzon un meşhur sutlacından yiyebilirler. Mola sonrası minibuslerde buluşup Uzungol e geri donuyoruz.
- HALDİZEN DERESİ - DEMİRKAPI YAYLASI - YAYLA EVİ TURU (Ekstra; Kişi Başı 35 TL) Haldizen Deresi, Uzungol un varlık nedenidir. En uzak dağ koylerinden biri olan Demirkapı Yaylası nda şehrin gurultusunden uzak doğanın kucağında bulutların ote yanında yayla evlerinin sıcaklığını gezip goruyor cok eski bir yayla evini ziyaret ediyoruz. Dileyenler ucretini odeyerek yayla suyunda demlenmiş cay icebilir, kuzine sobada fırınlanmış patates yiyebilirler. Ziyaret sonrasında minibuslerde buluşarak Uzungol e geri donuyoruz.
Keyifli yayla turumuzun ardından Uzungol de vereceğimiz serbest zamanın ardından, oğlen yemeğimizi yiyeceğimiz yere gore, otobusumuze binip oğlen yemeğine(ekstra) gidiyoruz. Yemek sonrasında Karadeniz in muthiş lezzetlerini yanınızda goturebilmek icin tamamı yorede yaşayanlar tarafından uretilen, gercek TEREYAĞ ve PEYNİR in bir cok ceşidinin alışverişi yapabileceğimiz mağazaya gidiyoruz. Ayrıca KOME ve PESTİL alışverişi icin yine bir mağaza da mola veriyoruz. Alışverişin ardından konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize geciyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ucretine dahildir.
Oğlen Yemeği: Uzungol veya Akcaabat ta menu olarak alınacaktır(Ekstra).
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ucretine dahildir.
Konaklama Oteli: Bulancak civarı oteller veya Fatsa Yalcın Otel vb. Oteller.
7. Gün    Amasya - II.Bayezid Kulliyesi - Kral Kaya Mezarları - Hazeranlar Konağı - Yalıboyu Evleri - Şehzadeler Parkı - Yeşilırmak - Mağdenus Kopru
  Kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılarak Osmanlılar doneminde şehzadeler şehri olarak bilinen Amasya ya varıyoruz. Amasya daki gezimize Amasya ve cevresinde bulunan yirmi bini aşkın eserin sergilendiği Amasya Arkeoloji ve Mumya Muzesini ziyaret ediyoruz. Muzede Hititlerden Romalılara, Selcukludan Osmanlıya kadar bircok medeniyete ait eserler ve İlhanlılar donemine ait mumyalar sergilenmektedir. II.Bayezid Kulliyesi(Restorasyon nedeniyle cami icerisi ziyaret edilememektedir.), Yeşil Irmak Vadisi kıyısında yer alan goruntusuyle ve hikayesiyle buyuleyen Kral Kaya Mezarları nın panoramik seyri, Amasya Kalesi nin ve Yalıboyu Evleri nin fotoğraflanması, Şehzadeler Parkı nda kısa bir yuruyuş, Mağdenus, Alcak ve Hukumet Koprulerin gorulmesi, 1865 yılında inşa edilmiş olan mimarisiyle dikkat ceken en guzel konaklardan biri olan Hazeranlar Konağı nın ziyareti ve Saat Kulesi nin fotoğraflanması sonrasında oğle yemeğimizi(ekstra) yiyeceğimiz restorana gidiyoruz. Yemek sonrası aracımıza binerek sevdaları tarihe mal olmuş Ferhat ile Şirin efsanesine konu olan su kanallarını ziyaret etmek icin yola koyuluyoruz. Bu ziyaretimizin ardından turumuzu bitiriyor ve bir başka acente tur organizasyonunda buluşmak uzere donuş yolculuğuna başlıyoruz. Donuş yolculuğumuzda leblebi diyarı Corum da leblebi alışverişi molamızı LEBLEBİ alabilirsiniz.
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ucretine dahildir.
Oğlen Yemeği: Amasya da menu olarak alınacaktır(Ekstra).
Akşam Yemeği: Donuş yolunda serbest alınacaktır(Ekstra).
Konaklama Oteli: Otel konaklaması bulunmamaktadır.
Ulaşım Kalkış Noktaları
 • 21:00 Zeytinburnu İspark Otoparkı (Zeytinburnu Metro İstasyonu Yanı)
 • 22:00 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Onu; Acente Merkez Ofis Onu
 • 23:00 Kadıkoy Evlendirme Dairesi Otoparkı
 • 23:15 Kartal Koprusu Altı
 • 23:30 Cayırova Mc Donalds Önü
 • 00:00 İzmit Halk Evi Karşısı Otobus Durağı
 • 05:30 Ankara Armada karşısı Soğutozu Ulusoy Tesisleri Önü
 • Açıklamalar
  T.C. Vatandaşlarının Batum Girişlerinde Resimli Ve T.C. Kimlik Numarasının Yazılı Olduğu Nufus Cuzdanı Veya Pasaport Bulundurması Zorunludur. Bunun Dışındaki Kimlik Kartları İle (Ehliyet Vs.) Geciş Yapılamamaktadır. Cocuklar Dahil Resimsiz, Yıpranmış, Uzerindeki Soğuk Damgası Belli Olmayan, Değişim Suresi Gecmiş Nufus Cuzdanı Ve Pasaport İle Giriş-Cıkış Yapılamaz. T.C. Vatandaşı Olan Misafirlerimizin 16 Tl Olan Yurt Dışı Cıkış Harcı Kendileri Tarafından Odenmektedir.
  T.C. Vatandaşı Olmayan Misafirlerimizin Girişi Kendilerine Aittir. Elektronik Vize Gecmemektedir. Almanya Vatandaşı Olan Misafirlerimiz Pasaportlarıyla Geciş Yapacak Olup, Yurt Dışı Cıkış Harcı Almaları Gerekmemektedir.
  Ailesi İle Birlikte (Anne Ve Babanın Aynı Anda) Seyahat Etmeyecek Olan 18 Yaş Altı Misafirlerimizin Batum A Gecişleri İcin Noter Onaylı Muvafakatname Almaları Gerekmektedir.
  Herhangi Bir Belge Eksikliği/Yanlışlığı Sebebiyle Giriş-Cıkış Yapamayan Misafirlerimizin Sorumluluğu Kendilerine Aittir. 

  Gezi Suresince Kullanılacak Araclar: 
  Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına Gore Aşağıdaki Şekilde Sınıflandırılır. Her Turumuzda Bulunan Kişi Sayısına Gore Aşağıda Bulunan Arac Tipleri Tayin Edilir.
  8 Kişi Ve Uzeri Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir 
  27 Kişiye Kadar Luks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 
  15 Kişiye Kadar Luks Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt Araclar Kullanılır. 
  Mercedes Travego & Tourismo
  46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat, Biri Onde Biri Orta Kapıda Olmak Uzere 2 Adet 15 Lcd Tv, Dvd Player ( Dvd-Cd-Mp3 ),Sıcak Su Unitesi, 2 Adet Soğutucu Dolap. 
  Man Fortuna 
  46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klima , 2 Adet Monitor, 2 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Unitesi, Okuma Lambaları , Rehber Anonsu İcin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı 
  Mitsubishi Safir 
  46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klima , 2 Adet Monitor, 2 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Unitesi, Okuma Lambaları , Rehber Anonsu İcin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı 
  Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 
  27+1 Koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak Su Unitesi, Soğutucu Dolap, Klima, Ses Sistemi, 15 Lcd Tv 
  Mercedes Sprinter - Volkswagen Wolt 
  15 + 1 Koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses Sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucu
  Gemi Aktiviteleri
  Samsung Galaxy Note 7 Hakkında Önemli Bilgilendirme !

  Pegasus Havayolları Uçuşlarında;
  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Avrupa Havacılık Emniyeti Teşkilatı (EASA) tarafından yapılan uyarılar doğrultusunda uçakta yangın riskine binaen, Samsung Galaxy Note 7 telefonların uçuş esnasında kapatılması, şarja takılmaması, bagajlarda taşınmaması gerekmektedir. Kabinde taşınacak telefonun hasar görmesi, ısınması, duman salınımı ve kaybolması durumunda acilen kabin ekibine bildirmesini rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Türk Havayolları Uçuşlarında;
  Ortaklığımızca icra edilen tüm seferlerde Samsung Galaxy Note 7 cihazlarının oluşturduğu güvenlik riski sebebiyle yolcu üzerinde, kabin bagajında, kayıtlı bagajlarda veya kargo olarak uçaklara kabul edilmeyeceğini siz değerli yolcularımıza bildiririz.

  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları
  172.16.11.105
  Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 0 san. 171 sal.