444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Ege'nin Saklı Köyleri Turu

(18 Mayıs - 21 Mayıs 2017)
Ziyaret Edilecek Yerler
 • İzmir
 • Birgi
 • Tire
 • Şirince
 • Söke
 • Bafa Gölü
 • Muğla
 • Akyaka
 • Gökova
 • Azmakçayı
 • Akyaka
[+] Daha Fazla Göster
Ulaşım: Lüks Otobüsler İle
Tur Kodu: 61465
Tur Tarihleri:
Standart Oteller Vb.
Son dakika %10 + 9 Taksit
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
499,00
449,10
479,00
431,10
599,00
539,10
0-2 yaş 3-12 yaş
329,00
296,10
439,00
395,10
Standart Oteller Vb.
Son dakika %10 + 9 Taksit
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
511,00
459,90
477,00
429,30
599,00
539,10
- 3-12 yaş
-
433,00
389,70
Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
Kredi Kartına 9 Taksit
Son dakika %10 + 9 Taksit
01 Mayıs tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 27 Nisan-28 Mayıs günleri arasındaki turlarda, Standart Oteller Vb. , Standart Oteller Vb.
paket tipleri için geçerlidir.
2. Ve Daha Sonraki Tur Alımlarınızda %5 İndirim
31 Aralık tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 03 Nisan-31 Aralık günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

Diğer tarihlerde uygulanabilir kampanyalar

Erken rezervasyon %10 + 9 Taksit
01 Mayıs tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 01 Haziran-31 Aralık günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.

Fiyata Dahil Hizmetler
- Lüks Otobüsler İle Ulaşım
- Belirtilen Otellerde Konaklama - (2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
- Çevre Gezileri
- Rehberlik Hizmetleri
- İkramlar - (Araç İçi İkramlar)
- Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
- Ekstra Turlar
- Kişisel Harcamalar
- Öğle Yemekleri
- İçecekler
- Müze Kart
Tur Programı
1. Gün    Gece Yolculuğu
  21.00 Metro Metro İstasyonu yanı (İspark Otoparkı), 22.00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü, 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 23.20 Kartal Yemek Center, 23.30 Çayırova Mcdonalds Önü, 00.15 İzmit Asya otel karşısından katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından Bursa, Susurluk, Manisa istikametiyle gece yolculuğumuza devam ediyoruz.
2. Gün    İstanbul - İzmir - Birgi - Ulucami - Umur Bey Anıtı - Derviş Aga Cami - Tire - Kurşunlu Kervansarayı - Selçuk - Şirince
  Sabah saatlerinde İzmir'e varış. Alacağımız serbest kahvaltı sonrası Torbalı, Bayındır, Ödemiş üzerinden; Aydınoğulları Beyliğine bir dönem başkentlik yapmış olan BİRGİ ye ulaşıyoruz. Osmanlı sivil mimarisinin en güzel örneklerini görebileceğiniz Birgi de, rehberimizin eşliğinde geziyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Anadolunun en eski camilerinden ULUCAMİİ, İlk Türk donanmasını kuran GAZİ UMUR BEY ANITI, sıvıl mimarıyi en iyi görebileceğimiz CAMİ-İ KEBİR MAHALLESİ , 250 yıllık bir konak olan ÇAKIRAĞA KONAĞI - DERVİŞ AĞA CAMİİ - ÇUKUR MEDRESE ve HAMAMI - DEMİRLİ MAĞAZA - BIÇAKÇI SEYYİD ALİ ÇEŞMESİ göreceğimiz yerler arasında. Verilen serbest zamanın ardından, aracımız bu sefer bizleri Tire ye götürüyor. Burada aracımızdan inerek KURŞUNLUHAN KERVANSARAYI na ulaşıyoruz. Buradaki dokuma tezgahlarında el yapımı Tire Bezinin nasıl dokunduğunu gördükten sonra sokak aralarında gezerek Takunya ve Keçe atolyelerini görerek anlatımları dinliyoruz. Sonrasında bir mesire yeri olan, su kenarına kurulmuş DERE KAHVE gidiyoruz. Güzel anılar ile ayrılacağımız Tire den sonra Selçuk üzerinden KUŞADASI' nda bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
3. Gün    Şirince - Çamlik - Tren Müzesi - Söke - Doğanbey - Dilek Yarımadası Kalamaki Milli Parkı - Bafa Gölü - Stratonikeia Antik Kenti - Yatağan - Muğla - Akyaka - Gökova
  Sabah otelde alınan kahvaltının ardından, eski bir Rum köyü olan ve adını meyve şaraplarıyla duyurmuş ŞİRİNCE ye hareket ediyoruz. Burada verilen serbest zamanda Safranbolu evlerini anımsatan köy dokusunu gezerek şarap alış-verişi yapabilirsiniz. Şirince den ayrılarak Selçuk üzerinden Çamlık a ulaşıyoruz. Burada Türkiye nin ilk ve tek AÇIK HAVA TREN MÜZESİ ni ziyaret ediyoruz. Birbirinden ilginç ve değişik onlarca Lokomotif görüp bol bol fotoğraf çekiyoruz. Ardından buradan ayrılarak, Söke üzerinden Taş evleri, daracık sokakları ve kaybolmamış dokusuyla ünlü DOĞANBEY KÖYÜ ne ulaşıyoruz. Burada birbirinden ilginç mimariye sahip Taş evlerin arasında gezerken geçmişin izlerini yaşayacaksınız. Verilen serbest zamanda bol bol fotoğraflarımızı çekiyoruz. Dilek yarımadası milli parkına ait müzeyi gezdikten ve Büyük Menderes deltası kuş cenneti hakkında bilgi aldıktan sonra bu güzel köyden ayrılıyoruz. Ardından deniz ve kuş cenneti kıyısında verilen öğle yemeği molasında balık restaurantlarının tadını çıkarabilirsiniz. Daha sonrasında Bafa gölü ne geliyoruz ve burada göl kenarında çay molası veriyoruz. Bu keyifli dakikalar ardından Milas üzerinden STRATONİKEİA ANTİK KENTİ ne ulaşıyoruz. Türkiye de bulunan en ilginç antik şehirlerin başında gelen bu yerde, terkedilmiş bir köy ile antik şehir kalıntılarının iç içe geçtiğini göreceksiniz. Köy evlerinin devşirme antik taşlarla yapıldığını, evlerin bahçesinde antik şehrin kalıntılarını görünce çok şaşıracaksınız. GEZECEĞİMİZ YERLER ARASINDA; halk meclis binası,tiyatro,agora,gymnasion gibi sayısız antik şehir kalıntısını sayılabilir. Ardından bu güzel yerden ayrılarak Yatağan – Muğla üzerinden Marmaris'e geliyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Muğla veya Marmaris'te bulunan otelimizde.
4. Gün    Akyaka - Azmak Çayı - Belen Kahvesi - Bozuyuk Kasabası - Pınarbaşı - Yatağan - Çine - Aydın - İstanbul
  Sabah alınan kahvaltı sonrası, eşsiz bir doğa ve deniz e sahip, geleneksel Muğla tipi evleri ile meşhur Akayaka sahilinde serbest zaman veriyoruz. Daha sonrasında bizleri bekleyen kanal teknelerine binerek AZMAK ÇAYI TEKNE TURU na çıkıyoruz. Flora ve Faunasının sizleri kendine hayran bırakacağına eminiz... Ardından teknemizden inerek aracımıza geçiyoruz. Sakar geçidinde vereceğimiz fortoğraf molasını takiben Yatağan istikameti ile “Ormancı” türküsünün çıkış yeri olan BELEN KAHVESİne gidiyoruz. Köyde içilen çayların ardından, Bir çok diziye ev sahipliği yapan Muğla nın sirin kasabası BOZÜYÜK e ulaşıyoruz. Kasaba meydanında verilen serbest zamanda diliyen misafirlerimiz yöresel köy ürünlerinden alabilir. Daha sonrasında bir sayfiye merkezi, Koru çayı nın kaynadığı yer olan ve 800 yıllık asırlık çınar ağacı ile ünlü Pınarbaşı na gidiyoruz. Bu güzel yerde dileyen misafirlerimiz öğle yemeklerini alabilirler. Sonrasında buradan ayrılarak Yatağan – Çine – Aydın üzerinden dönüş yolculuğuna başlayarak akşam saatlerinde İstanbul'da almış olduğumuz noktalarda siz sayın misafirlerimizden tekrar bir başka Acente organizasyonunda buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz.
Ulaşım Kalkış Noktaları
 • 22.00 Merter Metro İstasyonu yanı (İSPARK otoparkı)
 • 23.00 Büyükdere Caddesi Gayrettepe Metro Durağı Önü
 • 23.59 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
 • 00.20 Kartal Yemek Center
 • 00.30 Çayırova Mcdonalds Önü
 • 01.15 İzmit Asya otel karşısı
 • Açıklamalar

  Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 
  Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir. 

  Turlarımız 10 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir. 

  Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) 
  • Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz) 
  • Neoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.) 
  • Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir) 

  Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) 
  • Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 

  Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) 
  • Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
  • Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
  • Mercedes Sprinter: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
  • Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  Gemi Aktiviteleri
  Samsung Galaxy Note 7 Hakkında Önemli Bilgilendirme !

  Pegasus Havayolları Uçuşlarında;
  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Avrupa Havacılık Emniyeti Teşkilatı (EASA) tarafından yapılan uyarılar doğrultusunda uçakta yangın riskine binaen, Samsung Galaxy Note 7 telefonların uçuş esnasında kapatılması, şarja takılmaması, bagajlarda taşınmaması gerekmektedir. Kabinde taşınacak telefonun hasar görmesi, ısınması, duman salınımı ve kaybolması durumunda acilen kabin ekibine bildirmesini rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Türk Havayolları Uçuşlarında;
  Ortaklığımızca icra edilen tüm seferlerde Samsung Galaxy Note 7 cihazlarının oluşturduğu güvenlik riski sebebiyle yolcu üzerinde, kabin bagajında, kayıtlı bagajlarda veya kargo olarak uçaklara kabul edilmeyeceğini siz değerli yolcularımıza bildiririz.

  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları
  172.16.11.101
  Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 0 san. 225 sal.