444 44 20 | Hergün 09:00 - 24:00

Kuşadası & Pamukkale Turu

(04 Mayıs - 07 Mayıs 2017)
Ziyaret Edilecek Yerler
 • Kuşadası
 • Meryem Ana Evi
 • Efes Antik Kenti
 • Yedi Uyurlar
 • Şirince
 • Apollon Tapınağı
 • Bafa Gölü
 • Pamukkale
 • Hierapolis
 • Karahayıt Köyü
 • Kızılsu
[+] Daha Fazla Göster
Ulaşım: Lüks Otobüsler İle
Tur Kodu: 62812
Tur Tarihleri:
3* Oteller Vb.
2. Ve Daha Sonraki Tur Alımlarınızda %5 İndirim
Çift Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Çocuk
359,00
329,00
429,00
2-6 yaş 7-12 yaş
199,00
309,00
Nakit, Havale ve Kredi Kartı Tek Çekimde geçerlidir.
Kredi Kartına 9 Taksit
2. Ve Daha Sonraki Tur Alımlarınızda %5 İndirim
31 Aralık tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 03 Nisan-31 Aralık günleri arasındaki turlarda, tüm paket tipleri için geçerlidir.
Fiyata Dahil Hizmetler
- Lüks Otobüsler İle Ulaşım
- Belirtilen Otellerde Konaklama - (2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
- İkramlar - (Otobüs İçi Zengin İkramlar)
- Çevre Gezileri
- Zorunlu Seyahat Sigortası
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Rehberlik Hizmetleri
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
- Kişisel Harcamalar
- Ekstra Turlar
- Öğle Yemekleri
- İçecekler
- Müze Kart(Opsiyonel)40,00 TL
Tur Programı
1. Gün    Gece Yolculuğu (Kuşadası'na Hareket)
  Belirtilen kalkış noktalarından misafirlerimizi alıp gece yolculuğumuza başlıyoruz ve Kuşadası'na hareket ediyoruz.
2. Gün    Kuşadası - Meryem Ana Evi - Efes Antik Kenti - Yedi Uyurlar - Antik Tiyatro - Şirince Kasabası
  Kuşadası’na varıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenme molasının ardından panoramik şehir turu sonrası öğle yemeğimizi alıyor ve eskiden adı çirkince şimdi ise Şirince olan Rum köyüne gidiyoruz. Köyde üretilen şaraplardan tadıyor, Arnavut kaldırımlı taş sokaklarında nostaljik bir yürüyüş yapıp dinlerce kutsal kabul edilen Meryem Ana evini ziyaret etmek için Bülbül Dağına çıkıyoruz ve anahtar deliği şeklinde yapılmış Vaftiz Kuyusu, Kutsal Çeşmeler ve Meryem Ana Evi gezilerinden sonra antik çağda kurulmuş, dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan Efes Antik Kentine gidiyoruz. Kent içerisinde bulunan Odeon, Domitian Tapınağı, Hadrian Kapısı, Traian Çeşmesi, Celcius Kütüphanesi, Aşkevi, Tuvaletler, Büyük Tiyatro, Büyük Liman, Herakles Kapısı, Agora, Nike Heykeli, Gymnasium, Şehir Surları, Nekropol, Curetler Caddesi gibi kalıntıları gezip öğle yemeği için mola veriyoruz. Yemek sonrası dünyanın yedi harikasından biri olarak kabul edilen Artemis Tapınağını ( Panoromik ) görüyoruz.. Sonrasında İsa Bey Cami ve St. Jean kilisesi gezilerimiz sonrasında Çini atölyesine gidiyor ve burada nasıl yapıldıkları hakkında bilgi alıyoruz. Çin atölyesi gezimiz sonrasında akşam yemeği ve konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz.
3. Gün    Didim Apollon Tapınağı - Bafa Gölü - Milet Antik Kenti - İlyas Bey Camii - Priene Antik Kenti
  Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası Didim’e hareket ediyor ve burada Dünya’nın en büyük 3. tapınağı olan Işık Tanrısı Apollon adına yapılmış, 500 yılda tamamlanan Apollon Tapınağı’nı görüyoruz. Burada 19.70 m yüksekliğinde ve 3 m çapındaki Devasa sütunları gördükten sonra Bafa gölüne doğru yola koyuluyoruz. Bafa gölü yakınlarında Beş parmak Dağlarını ve hikâyesini dinlerken Bafa gölü kenarında çaylarımızı yudumluyor ve İonya’nın başkenti olan ve Antik Çağda nehir Tanrısı Meandros’un evi olarak bilinen Menderes Irmağı’nın taşması sonucu sular altında kalmış olan Milet Antik Kenti’ne doğru yol alıyoruz. Antik Tiyatro, Agora, Akropol, tapınaklar ve sunaklar ve İlyas Bey Camii gezdikten sonra Priene antik kentine gidiyoruz. Tarihte ilk ızgaralı plan şeklinde yapılan kent Antik çağın modern şehir mimarisi hakkında bizlere ilginç örnekler sunuyor. Antik kent gezimiz sonrasında akşam yemeği ve konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz.
4. Gün    Pamukkale - Travertenler - Hierapolis Antik Kenti - Karahayıt Kasabası - Kızıl Su
  Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası hareketle Pamukkale’ye doğru yola çıkıyor ve milyonlarca yıl önce oluşmaya başlamış beyaz travertenler üzerinde dolaşma fırsatını elde ediyoruz. Ardından travertenlerin hemen üzerinde yer alan Hierapolis Antik Kent’ini gezmeye başlıyoruz. Burada sırasıyla tiyatro, hamam, Gymnasium, Apollon Tapınağı’nı, Cin delikleri, Su kanalları Nekropol gezilerimizin ardından Karahayıt kasabasında yer alan kısıl suyu görüyoruz. Pamukkale’ye özgü tekstil ürünlerinden almak için tekstil mağazalarında alışveriş molası verip dönüş için hareket ediyoruz. Akşam ilerleyen saatlerinde sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarına ulaşıyoruz.  Bir başka acente organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz. 

(İzmir’de ve Bursa’da katılan misafirlerimiz İstanbul’da inmek zorundadırlar.)
Ulaşım Kalkış Noktaları
 • 21:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Karşısı (Doğtaş Mobilya Önü)
 • 22:00 Mecidiyeköy Trump Tower Otoparkı (Acente Satış Ofisinin Bulunduğu Kat)
 • 23:00 Kadıköy Yenisalıpazarı (Medeniyet Üniversitesi Yanı)
 • 23:30 Mc Çayırova
 • 24:00 İzmit Halk Evi Durağı
 • Açıklamalar
  Dinlenme Tesisleri ve Mola Yerleri
  Susurluk Dinlenme Tesisleri
  Bozüyük Sarar Dinlenme Tesisleri 

  Öğle Yemeği Detayları
  2.Gün; Hitit Restoran Serbest Menü Fiyatları
  3.Gün; Didim Serbest Zaman
  4.Gün; Pamukkale Serbest Zaman

   
  Müze Ören Yerleri Girişleri Hakkında: 
  65 yaş ve üstü T.C vatandaşları, Gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları, T.C vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Giriş Ücretlerini Kendileri Öderler. 

  Rezervasyon sırasında koltuk numarası verilmez.  3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlere aittir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz. Tur programının uygulayıcısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu vb. şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda  acente sorumluluğu yoktur. Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir. Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir. Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda acente misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 

  Kişi Sayısına Göre Ulaşım Araçlarımız Değişkenlik Göstermektedir. 

  Ulaşım Araçlarımız 
   Mercedes Travego: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi, Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör, 
   Mercedes Toursimo: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi, Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör, 
   Man Fortuna: 46+1+1 koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatici, tavana bütünlesmis önde 17” ve orta kapi üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanallari üzerine monte edilmis aç-kapa dügmeli hoparlör ve okuma lambalari, buzdolabindan olusan mini mutfak seti. 
   Doruk T: 39+1+1 Koltuklandirma, ABS ve ASR fren sistemi, ön ve arka disk frenler ve Retarder fren sistemi, Rahat ve genis kadife kapli yolcu koltuklari, güçlü klima sistemi ve LED aydinlatma sistemi, 10 metrelik kompak uzunlugu,ostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanallari üzerine monte edilmis aç-kapa dügmeli hoparlör ve okuma lambalari, buzdolabindan olusan mini mutfak seti. 
   Midibusler: ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandirma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabi, su isiticili mutfak ünitesi, okuma lambalari, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatici 
   Minibusler: VW VOLT 12+1 koltuklandirma, Özel tasarlanmis Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabi, okuma lambalari, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatici 
   Mercedes Sprinter: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabi, okuma lambalari, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
  Gemi Aktiviteleri
  Samsung Galaxy Note 7 Hakkında Önemli Bilgilendirme !

  Pegasus Havayolları Uçuşlarında;
  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Avrupa Havacılık Emniyeti Teşkilatı (EASA) tarafından yapılan uyarılar doğrultusunda uçakta yangın riskine binaen, Samsung Galaxy Note 7 telefonların uçuş esnasında kapatılması, şarja takılmaması, bagajlarda taşınmaması gerekmektedir. Kabinde taşınacak telefonun hasar görmesi, ısınması, duman salınımı ve kaybolması durumunda acilen kabin ekibine bildirmesini rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Türk Havayolları Uçuşlarında;
  Ortaklığımızca icra edilen tüm seferlerde Samsung Galaxy Note 7 cihazlarının oluşturduğu güvenlik riski sebebiyle yolcu üzerinde, kabin bagajında, kayıtlı bagajlarda veya kargo olarak uçaklara kabul edilmeyeceğini siz değerli yolcularımıza bildiririz.

  Başa Dön
  Neden tatilsepeti.com?
  Uygun fiyatlar, güvenilir hizmet
  Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı
  Avantajlı ödeme seçenekleri
  300.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
  Tatil Sepeti İş Ortakları
  172.16.11.97
  Sayfa Yükleme süresi 0 dak. 0 san. 140 sal.